Reyhan Karan (34)

Ceylan'la (artık çok yakın iki dost olmamız sebebiyle sizi ve hanımı kaldırdık) işyerimde kendisine giden ve çok memnun kaldığını her fırsatta söyleyen bir arkadaşım sayesinde tanıştım.

Şu anda yakınlığımız sebebiyle kendisi ile ilgili objektif fikirler belirtemesem de duyguları bir kenara bırakıp kendisinin ne kadar başarılı ve profesyonel bir diyetisyen olduğunu, işini gerçekten çok ama çok sevdiğini özellikle belirtmek istedim. Ceylan Akiş danışanıyla çok yakından, zevkle ilgilenerek ve sonuca ulaşmayı en az onun kadar isteyerek çalışan bir diyetisyendir. Sizinle sevinir sizinle üzülür ama bazen de size azıcık kızar :) Sizden hep ona karşı dürüst olmanızı ister. 

Bazen sıkıldığımda beni serbest bırakıp kafamı dağıtmamı ister. Tabi ben sonunda yine uçup kendimi Onun karşısında bulurum. Hemen yeni programımla kaldığımız yerden devam eder savaşımızı sürdürürüz. Bazen sıkı pazarlıkla kendisinden sufle bile kopardığım olur.

Bugüne kadar başarısız 2-3 diyetisyen hikayem oldu. Ama Ceylan Akiş benim için çok farklı bir yerdedir. Beni hep motive etti ve moralim ve hevesimin en düşük olduğu zamanlarda bile beni aşırı yeme depresyona girme döngüsünden çıkarmayı başardı. Ben şu an kendisiyle 12 kg vermiş durumdayım ve çoook mutluyum. 4 kg sonra korumaya girip uzunca bir süre de kendisinden kopmayı hiç düşünmüyorum. Haytatımda olduğun için de çok mutluyum. Seni iyiki tanıdım. Herşey için çok teşekkürler....