Başlamadan Önce

• Merkezimizi Arayın: Programınızın sağlıklı ve sağlam temeller üzerine oturtulabilmesi için sizden bazı kan parametrelerinin ölçüm sonuçlarını istiyoruz. Son üç ay içinde yapılmış kapsamlı tahlil sonuçlarınız varsa sadece eksik olanları yaptırmanız da yeterli olacaktır.

İstediğimiz tetkik listesini merkezimizden öğrenebilirsiniz. Yine bu  çerçevede kullandığınız ilaçlar veya geçirdiğiniz tedaviler hakkında aydınlatıcı bilgilere sahip olmanız bizim için çok önemlidir.

• Diyet Günlüğü Tutmaya Başlayın: Tahlilleri tamamladıktan ve program randevunuzu aldıktan sonra en azından son 3 gün içerisindeki yediğiniz içtiğiniz her şeyi not alın.
İsterseniz üzerine tıklayarak indirebileceğiniz BESİN TÜKETİM GÜNLÜĞÜNÜ kullanabilirsiniz. Bu günlük sizin tüketim hesaplamalarınızdan çok beslenme alışkanlıklarınızın analiz edilebilmesi açısından çok önemlidir. Her zaman ki rutin beslenme alışkanlıklarınızı yansıtmanız için normalden az veya çok beslenmemeniz tavsiye edilmektedir. İstenen 3 günün 2’si hafta içi 1’inin haftasonu olması alışkanlıklarınızı çok daha net yansıtacaktır. Diyete başlamadan önce tutacağınız bu günlük özellikle programınızın size uygunluğu açısından hayati önem taşımaktadır. Bu günlüğü mutlaka doldurup merkezimize gelmeniz gerekmektedir.

Bağdat Caddesi No:189 Konak Apt. 
Kat 3 D:6, Feneryolu Sokağı,
34724 Kadıköy/İstanbul 

ACİL DİYET HATTI
0531 868 88 52

.
www.ceylanakis.com.tr

Ceylan Akiş © 2023 Tüm Hakları Saklıdır