Ceylan Akiş Beslenme ve Diyet UzmanıCeylan Akiş  1979 Bursa doğumludur. Lise öğrenimini Bursa Erkek Lisesi’nde tamamlamıştır. 2002 yılında Hacettepe Beslenme ve Diyetetik Bölümü’nden lisans derecesiyle mezun olmuş, 2005 senesinde ise Hacettepe Üniversitesi Beslenme Bilimleri Ana Bilim Dalı’nda yüksek lisans eğitimini tamamlayarak ‘uzman diyetisyen’ ünvanı almıştır. Kariyerine Orta Doğu Teknik Üniversitesi’nde başlamış; yüksek lisans tez çalışmalarını da bu değerli üniversitede tamamladıktan sonra klinik beslenme, hastalıklarda beslenme, diyabet (şeker hastalığı) ve özellikle obezite beslenme tedavisi üzerine uzmanlaşmak amacıyla Uludağ Üniversite Hastanesi’nde devam etmiştir. Özel sektöre Este World Güzellik ve Estetik Merkezi’nde adım atarak , burada her türlü hastalık ve kilolu bireylerde beslenme danışmanlığı yapmıştır.  Akiş’in ‘’Obezite Diyetisyenliği’’, ‘’Diyabet Diyetisyenliği’’,  ‘’Böbrek Hastalıklarında Beslenme’’, ‘’Sporcu Beslenmesi’’ ve ‘’Hamilelik ve Gebelikte Beslenme‘’ üzerine eğitim sertifikaları  bulunmaktadır. 2010 yılı Ocak ayı itibariyle Uzman Diyetisyen Ceylan Akiş Beslenme ve Danışmanlık ofisinde sevgili danışanlarına hizmet vermeye devam etmekte ve uzun yıllar çok keyif alarak yaptığı bu işe devam etmeyi planlamaktadır.

 Uzm. Diyetisyen Ceylan Akiş’le sağlıklı beslenme programınıza hoşgeldiniz.
 Sağlıklı beslenme ve yaşam adına attığınız bu önemli adımın vücudunuz ve ruhunuz üzerindeki etkilerini artarak hissetmeye başlayacağınız günler artık çok yakınınızda.
 Beslenmenizi dolayısıyla da, yaşam tarzınızı birlikte inşa edeceğimiz seanslarımıza başlamadan önce size işleyişimizle ilgili bilgi vermek isteriz. Böylece hem zamandan tasarruf edecek hem de beslenme programınızı çok daha sağlam temeller üzerine oturtacağız….

Metrocity Life dergisinde yayınlanmış makaleler.

Cosmopolitan dergisinde yayınlanmış makaleler.

Besinlerin 100 gr'larının Enerji - Karbonhidrat- Protein- Yağ Değerleri

Bağdat Caddesi No:189 Konak Apt. 
Kat 3 D:6, Feneryolu Sokağı,
34724 Kadıköy/İstanbul 

ACİL DİYET HATTI
0531 868 88 52

.
www.ceylanakis.com.tr

Ceylan Akiş © 2023 Tüm Hakları Saklıdır